ürün koruma sistemleri

Radyo Frekanslı Sistemler

Radyo Frekanslı Sistemler

Radyo frekanslı sistemler mağazanızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz mağaza güvenlik sistemlerinden biridir.Oldukça kullanışlı bir sistemdir.Etiket çeşidi oldukça fazladır.En az iki radyo frekanslı anten ile kurulur.Bu iki anten arasına herhangi bir radyo frekanslı etiket girerse antenler sesli ve ışıklı uyarı vermeye başlarlar.Böylece hırsızlıkları engellemiş olursunuz.

protech siyah mağaza güvenlik sistemleri

Protech Siyah Anten

Protech siyah anten sinyal kirliliğinden minimum düzeyde etkilenen bir mikro işlemciye sahiptir.Bu sayede etiket kaçırma ihtimali oldukça düşüktür.Bu nedenle oldukça fazla tercih edilen radyo frekanslı antenler arasındadır.

protech beyaz anten

Protech Beyaz Anten

Protech siyah antenden tek farkı rengidir.Protech beyaz antende de sinyal kirliliğinden minimum düzayde etkilenen mikro işlemci bulunur.Beyaz anten de etiket kaçırma ihtimali oldukça düşük olan bir antendir.Oldukça fazla tercih edilir.

xnova alarm anteni

Xnova Alarm Anteni

Xnova alarm anteni sağlam ve şık pleksi gövdeye sahiptir.Üzerinde bulunana işlemci sayesinde etiket kaçırma ihtimali çok düşüktür.Neredeyse her etiketi yakalar.Radyo frekanslı sisteme sahip olduğundan en az iki anten birlikte kullanılır.

slim mağaza güvenlik sistemleri

Slimline Alarm Anteni

Slimline alarm anteni radyo frekanslı sisteme, sağlam pleksi gövdeye sahip antenlerden biridir.Kısa ve orta mesafe kapılarda kullanıma uygundur.Xnova antene göre daha ince yapıdadır.İşlemcisi xnova anteninki ile aynıdır.

nxs radyo frekanslı anten

Nxs Güvenlik Anteni

Nxs radyo frekanslı anten mağazanızda bulunan ürünleri korumanıza yardım edebilecek radyo frekanslı antenlerden biridir.Orta mesafe kapılarda kolaylıkla kullanılabilir.Etiket kaçırma ihtimali oldukça düşük bir antendir.

mds alarm anteni

Mds Alarm Anteni

Mds radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri mağazanızı hırsızlarda koruma en büyük yardımcılarınızdan biri olacak.Fazla yer kaplamayan bir yapıya sahip olan mds anten kısa mesafe kapılarda oldukça etkilidir.

genius mağaza güvenlik sistemleri

Genius Alarm Anteni

Genius radyo frekanslı mağaza alarm anteni oldukça kullanışlı bir antendir.Radyo frekanslı sisteme sahip olduğundan dolayı çalışması için en az iki anten birlikte kullanılmalıdır.Bunlardan biri alıcı diğeri verici olmalıdır.

perfection anten

Perfection RF Anten

Perfection radyo frekanslı pleksi anten geniş algılama mesafesi ve güçlü işlemcisi ile her mağaza kapısına kolaylıkla uygulanabilir.Etiket kaçırma ihtimali çok düşüktür.Darbelere karşı dayanıklıdır.Kolay kolay kırılmaz.

div class=”clear”>

RF Sistemler