ürün koruma sistemleri

Alarm Sökücü

alarm sökücü

Alarm Sökücü

Alarm sökücü denilen araç ürünlerinizin üzerine takmış olduğunuz sert alarm etiketlerini sökmenize yarar.Alarm sökücüler olmadan ürünlerinizin üzerine takmış olduğunuz etiketleri çıkartamazsınız.Alarm sökücüler ile bu işi oldukça kısa süreler içinde yapabilirsiniz.Etiketlere göre kullanılan alarm sökücüler de değişir.Her sökücü her etiketi açamaz.

karma alarm sökücü

Karma Sökücü Multi

Karma alarm multi sökücü radyo frekanslı round etiket, mini etiket ve akusto manyetik pencil etiketi kolaylıkla sökebilecek güçte bir alarm etiket sökücüdür.

karma sökücü

Karma Etiket Sökücü

Karma etiket sökücü ürünlerinizin üzerine taktığınız round etiket, dizayner, etiket, golf etiket ve mini etiketleri sökmek için kullanabileceğiniz sökücülerden biridir.

standart sökücü

Standart Sökücü

Standart etiket sökücü ürünlerinizin üzerine yerleştirmiş olduğunuz radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satışın hemen ardından sökmenize yarayan bir çözücüdür.

standart alarm sökücü x

Standart Etiket Sökücü X

Standart etiket sökücü x satış sonrasında ürünlerinizin üzerinde bulunan radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini sökmek için kullanabileceğiniz bir diğer alarm sökücüdür.

süper sökücü

Süper Alarm Sökücü

Süper alarm etiket sökücü güçlü mıknatısları ile radyo frekanslı tüm ürün koruma etiketlerini sökebilir.Ayrıca akusto manyetik pencil alarm etiketini de sökebilen bir sökücüdür.

ostra etiket sökücü

Ostra Etiket Sökücü

Ostra ürün güvenlik etiketi sökücü ürünlerinizin üzerine yerleştirdiğiniz radyo frekanslı ostra alarm etiketlerini sökmenize yarayan çok kullanışlı bir alarm sökücüdür.

ultra alarm etiket sökücü

Ultra Etiket Sökücü

Ultra alarm etiket sökücü satış sonrasında ürünlerinizn üzerine bulunana radyo frekanslı ürün koruma etiketleri ve akusto manyetik pencil etiketleri ürün üzerinden çıkartmanıza yardımcı olur.

 

Manual Etiket Sökücü

Akusto Manyetik alarm sökücü ürünlerinizin üzerine takmış olduğunuz akusto manyetik etiketleri ve vst etiketleri manuel olarak sökmenize yarayan oldukça kullanışlı bir etiket sökücüdür.

elektronik etiket sökücü

Elektronik Etiket Sökücü

Elektronik etiket sökücü ürünleriniz üzerine yerleştirmiş olduğunuz akusto manyetik setiketi ve vst etiketi ürün üzerinden elektronik olarak sökmenizi sağlayan bir etiket sökücüdür.

Alarm Etiket Sökücü